Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Новини від PERESVIT PROMOTION. Весняний сезон відкрито

Кілька днів тому в китайському місті Нінбо закінчився турнір WBK 11. Турнір був сповнений сюрпризів, як приємних так і не дуже. Перший з них ми побачили як тільки увійшли в зал: замість обіцяного рингу стояв восьмикутник. Для представників ММА це плюс, але для хлопці представляють К1 зайшли в Октагон вперше. Якщо для нас це трохи дико, то китайці дуже сміливі на подібні експерименти. Другий сюрприз - це рівень організації турніру, китайці ростуть просто по днях, і бійці і їх тренери були дуже приємно здивований.

Але головні сюрпризи звичайно ж піднесли бійці. Антон Шемякін (Україна) VS Habiti Tuerxunbiekke (Китай), наш боєць помітно поступався китайцеві як за габаритами так і зростом, але це його зовсім не бентежило, Антон спритно пірнав під руки китайця, зробив декілька хороших ударів руками, в свою чергу китаєць пробив хороший хай-кік, який завдяки досвіду Антон парирував, потім запустив Антона через стегно але і тут Антон "зконтрив" кидок і опинившись в положенні гард став завдавати китайцеві удари... і тут сюрприз)) китаєць, перебуваючи знизу, завдає удар ліктем і у Антона відкривається сильна кровотеча через січку. Лікар зупиняє бій.

Потім відбувся один з найкрасивіших боїв вечора, але не тільки тому що в октагоні билася красива дівчина, наша спортсменка, Вікторія Коркошко, а в першу чергу тому що вона показала всю красу техніки кікбоксингу: серії, атаки по різних рівнях, точні контратаки і як результат сюрприз для китайців - беззаперечна перемога Віки одноголосним рішенням суддів.

Далі знову черга хлопців: Зайналабідов Магомедов (Росія, Дагестан) VS Мерген Бєлялов (Казахстан), бій за правилами К1. Зайналабідов вийшов в даному бою на заміну, але показав дуже сильну опозицію зірці кікбоксингу Казахстану. Основному працюючи ногами, він так і не дав Мергену ефективно застосувати його головну зброю - роботу рук. Бій тривав усі 3 раунди і був дуже рівним, але судді були більш прихильні до Мергену Белялова, віддавши йому перемогу. Це теж був сюрприз, нам, як представникам Магомедова, здавалося що бій склався в нашу користь.

І знову на помості прекрасна половина планети - одеситка Олена Колесник, дебют по ММА. Було видно що на перших хвилинах Олена трохи розгубилася ... Але це тривало зовсім недовго, коли перший вибух адреналіну притих, Олена стала працювати в звичній для себе манері, використовуючи великий досвід боїв з тайського боксу. Після двох успішних атак рефері зупинив бій зафіксувавши технічний нокаут китаянки. Вітаємо Олену з успішним дебютом в ММА, першим виступом в Китаї і першим виступом під прапором PERESVIT PROMOTION. Це був приємний сюрприз для всіх.

Ну і заключний на сьогодні бій нашої команди провів Андрій "Рудий" Митрофанов VS Kuat Khamitov (Казахстан). Всі хто знає Андрія розуміють про що зараз йде мова, він не любить нудних боїв. Він відмінно почав, але казаху все-таки вдалося перевести бій у партер, там хлопці пролежали без активних дій хвилини 3, і хоча Куат займав домінуючу позицію активність обох була мінімальною. А Андрію потрібно було вставати. Суддя дав пару раз команду "активність" піднімає хлопців в стійку, Рудий пробиває правий мідл-кік, який приходить в ціль, і сам намагається перевести бій у партер, Куат міцно прихоплює його шию і на позначці секундоміра 4:57, 1 раунду Митрофанов стукає по помосту сигналізуючи про здачу. P.S. Навіщо Митрофанов поліз в партер сюрприз і загадка для всіх.

КОРОТКИЙ ПІДСУМОК. Прекрасний турнір, повний сюрпризів хоч і не зовсім часом приємних, успішний дебют Олени Колесник, друга поспіль перемога в Китаї для Віки Коркошко, прикрі, навіть не можна сказати "поразки", а правильніше буде "результати" для хлопців. Але в цілому компанія PERESVIT PROMOTION успішно стартувала представивши на одному турнірі відразу п'ятьох бійців. Так само за участю Президента IFMAFF Старовойта А.П. були провдена переговори про проведення турніру WBK в Україні.

Ну і останній приємний сюрприз. 12 березня в КНР відбудеться турнір WLF за правилами ММА. Команди PERESVIT PROMOTION вже в Китаї. На даному турнірі нашу країну представлять:

  • 61,2 кг МСУ з фрі-файту ВАСИЛЬ СОТНИЧЕНКО VS GAO JUNYE
  • 61,2 кг МСУ з фрі-файту ОЛЕКСАНДР ЛУНГА VS ALANTENG HEILI
  • 66 кг МСМК з фрі-файту ЮРІЙ БОСИЙ VS TENG LI GE
  • 66 кг відомий боєць, представляющий Україну и Вірменію АРТАК НАЗАРЯН VS SONG YADONG

Так само під прапорами PERESVIT PROMOTION виступлять Агшин БАБАЄВ -61,2 кг (Азербайджан) і Дібіров Загір -84 кг (Росія)

Бажаємо всім хлопцям красивих і впевнених перемог.

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...