Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Випробуй свою команду або Be more human

1 серпня на даху неймовірно елітного ЦУМу презентували не менш неймовірний захід — командний забіг із випробуваннями. Здавалося б, хіба то диво? У рамках безлічі забігів, що організовуються зараз в Україні, проводяться групові естафети. Формат командного забігу з випробуваннями водою, полум’ям, складним рельєфом для України вже не новий.

Be more human – будь людянішим

У чому ж полягає своєрідність нового заходу?

В особливій ідеології. Be more human — це одночасно й назва, і гасло проекту. Що таке людина? Це соціально адаптована, фізично та інтелектуально розвинена особа. Саме в трикутнику цих чинників, на думку авторів проекту, і зрощується людяність.

Тому приймати участь у забігу можуть лише команди. Загальна кількість однієї — 6 осіб.

До речі, якщо у вас є бажання випробувати себе, а команди немає, можна зареєструватися на сайті проекту. Організатори зведуть ваші анкетні дані з такими самими ентузіастами й самі сформують команду.

Варіанти формування: 2 жінки і 4 чоловіки, 3 жінки і 3 чоловіки, 4 жінки і 2 чоловіки. Випробування на дистанції вимагатимуть від команди прояву різних якостей, не тільки сили, витривалості і швидкості. Будуть завдання, у яких необхідно застосувати тактику, стратегію, тому важливо, щоби пліч-о-пліч бігли не тільки фізично розвинені учасники.

Дмитро Черніцький – організатор проекту Be More Human

Команда має пройти дистанцію зі спеціальним канатом у руках, на який чіпляються відмітки про проходження випробувань. До фінішу мають дістатися всі члени команди одночасно разом із канатом і 10 відмітками на ньому.
Переможці визначаються за найменшим часом, який витратила команда на проходження дистанції (7+ км та 10+ випробувань). Окремо визначаються переможці серед:

  • фітнес-клубів;
  • кросфіт-клубів;
  • клубів єдиноборств.

За призові місця передбачені такі винагороди:

  • I місце — 18 тис. грн.;
  • II місце — 6 тис. грн.;
  • III місце — 3 тис. грн.

Єдиний нюанс, приз видаватиметься не грошима, а сертифікатом титульного спонсора — Reebok. Переможці зможуть придбати в магазині спонсора необхідні спортивні речі на отриману суму.

Щоби збільшити шанси на виграш, кожен зареєстрований учасник може прийняти участь у Be more human days — безоплатних тренуваннях. Графік їхнього проведення викладений на офіційному сайті події. Перше відбудеться вже 10 серпня на Оболонській набережній у парку «Наталка».

Перше випробування

А перші призи роздавали вже на презентації. Переможця визначали за простим випробуванням — планкою. Позмагатися за футболочку від спонсора та безоплатне відвідування Sportlife зголосилося зо три десятки присутніх. Жінки не зважали навіть на довжину спідниць і висоту підборів.

Колективна планка – перше випробування на Be More Human

Десь за дві хвилини героїчного стояння почали складатися перші планки. Але найзапекліша боротьба розгорнулася десь ближче до сьомої хвилини, коли на майданчику залишилося дві дівчини та два хлопці. Четвірка трималася в цьому складі хвилини чотири, та після одинадцятої загального часу двоє, дівчина та хлопець, усе ж не витримали напруження. Переможницею виявилася фітнес-інструктор, яка щойно повернулася зі Spartan Race (Польща). А переможцем — такий собі Сашко, що «трохи бігає», а основний час проводить на будівництві.

Останні хвилини запеклої боротьби

Отже, усі на будівництво — готуватися до Be more human! У крайньому разі, можна обійтися безоплатними тренуваннями від організаторів для зареєстрованих учасників.

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...