Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року кожного місяця він і його тренери відпрацьовують з дітьми під час тренувань з бойових мистецтв одну з 12 важливих для життя внутрішніх якостей: дають їй визначення, показують на прикладах, створюють відповідні умови на тренуванні для її відпрацювання, дають домашнє завдання, щоб діти опробували навчку у повсякденному житті.

Раніше ми говорили про роботу в команді, позитивне мислення, рішучість. У цьому матеріалі мова піде про хоробрість.

виховати рішучість у дитині

Показуємо приклад

Діти завжди дивляться на батьків, тренерів, старших. Тому кращий спосіб навчити їх хоробрості — показати особистий приклад! Один із способів, яким користуються наші тренери, щоб показати дітям свою хоробрість — участь у змаганнях. Подібні заходи дуже псують нерви. Особливо великі, де багато учасників і сутичок. Беручи в них участь, тренери виходяьт за межі своєї зони комфорту і перевіряють свої навики в режимі, наближеному до реальності.

Але не кожний готовий приймати в них участь. Це не для кожного і це нормально! Треба мати багато мужності, щоби вийти і битися з незнайомою людиною на очах у багатьох глядачів і показати їм, на що ти здатний.

Ми не змушуємо учнів приймати участь у змаганнях, якщо вони цього не хочуть, але надихаємо їхспробувати хоча б один раз. Це дивовижний досвід! Якщо учні вирішують це зробити, миповинні впевнитися, що вони добре підготовлені і вевнені у своїх силах. Ми даємо їм спеціальні вправи, розучуємо комбінації, які мають допомогти їм, проводимо багато спарингів.

виховати хоробрість у дитині

Заводимо нових друзів

Треба бути достатньо сміливим, щоби підійти до незнайомої людини, заговорити з нею та подружитися. Тому ми любимо давати дітям завдання подружитися з кимост новим зі школи, з ким вони не спілкувалися раніше, запросити його пограти чи завсти про щось мову. Такий крок мже осяяти радістю день дитини!

Нема чого боятися

Дуже часто дітям страшно працювати зі старшими — вони бояться, що їм буде боляче, вони попадуться на больовой та інше. Наша справа показати їм, що боятися нема чого. Якщо учень боїться стояти з більш дорослим чи жорстким партнером, ми пояснюємо, що це відмінний шанс попрацювати над технікою. Якщо він боїться болю, переконуємо, що партнер буде вкрай обережним, що ми тут не для того, щоб робити один одному боляче, а щоби покращити техніку. Якщо він боїться больових та задушливих прийомів, переконуємося, що він знає, як подавати сигнал про здачу і партнер точно зрозуміє, коли йому слід зупинитися та відпустити.

виховати впевненість у дитині

Спробуй щось нове

Іноді страшно пробувати щось нове, але може виявитися, що тобі це дуже сподобається! Ти можеш сробувати нову їжу, діяльність — будь-що, що побажаєш!

Нове лякає завжди, це дійсно страшно. Ти не знаєш, у що вплутуєшся, чи сподобається це тобі, чи вийде воно в тебе та інше. Проте, замість того, щоби фокусуватися на негативі, необхідно думати про гарне. А що як мені це сподобається? А що як я врешті решт стану у цьому кращим? Якщо через це станеться щось неймовірно гарне? Почни рбити і ти сам все побачиш! Наприклад, спробуєш нову їжу, і вона виявиться чудовою на смак. Чи спробуєш нове заняття, вид спорту і виявиться, що це саме для тебе. Чи познайомишся з людиною, яка стане тобі найкращим другом! Щоби це не було, вийди із зони комфорту і спробуй. Ти будеш здивований. Ми завжди акцентуємо увагу дітей на тому, що необхідно немало сміливості, щоби зайти в зал вперше.

Приклад

В кінці кожного заняття ми завжди повторюємо навичку, яку проходимо в цьому місяці, і завжди даємо приклади. Ми також даємо їм домашнє завдання, результатами якого вони мають поділитися наступного заняття. Це заставляє їх думати про навичку більше і не тільки у межах залу.

Як ми вчимо сміливості?

Один із способів навчити дітей мужності — бойові рухи. Часто наші учні бояться через те, що не знають, як захистити себе, коли вони стикаються з хуліганом чи потрапляють в неприємну ситуацію. Завдяки рухам, які вони вивчають в джиу-джитсу, муай тай, наші учні (як діти, так і дорослі) вчаться, як захищати себе, уникати певних ситуацій, діяти наступально, якщо це необхідно. Це, в свою чергу, розвиває в них впевненість у собі, дає сміливість захистити себе й іншого.

Ще один спосіб навчити дітей хоробрості — визначити свої страхи. Чого вони бояться і що вони можуть зробити, щоби подолати цей страх? Наприклад, малюки бояться темноти. Один із способів перебороти страх — завжди мати під рукою ліхтарик, який вони можуть включити, як тільки стане страшно.


 

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...