Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Програма Life Skills: рішучість

Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним програми Life Skills. Кожного місяця його молодші учні оволодівають однією з 12 найважливіших життєвих навичок. До цього ми розповідали про те, як у клубі вчать дітей позитивному мисленню і роботі в команді. Теперь поговоримо про рішучість: сильну мотивацію до успіху, бажанню ніколи не здаватися. Слово Полу Хальму.

Дитячі тренування з єдиноборств

Позиція «ніколи не здавайся»

В джиу-джитсу ти повинен постійно рухатись. Якщо ти зупинишся, особливо в певніх позиціях, тобі буде важко з них вибратися. Частина наших вихованців, потрапляючи в складні позиції (в маунт знизу, віддали спину, застрягли у намірі провести больовий чи задушливий приймо та таке інше), хотіли здатися. Але ми не дозволяєм цього робити, змушуємо продовжувати рухатись сантиметр за сантиметром, допоки їм не вдасться зайняти більш вдалу позицію. Це дає їм розуміння, що якщо вони будуть продовжувати спроби, переповнюватись рішучістю досягти мети, успіх їм гарантований!

Позиція «ніколи не здавайся» допомагає їм не тільки підчас занять з джиу-джитсу. Наприклад, є шкільне домашнє завдання чи робота по дому, які їм ніяк не вдається закінчити. Замість того щоб злитися чи опускати руки, відмовляючись від подальших спроб, вони думають позитивно: «Я можу зробити це! Я буду пробувати, поки у мене не вийде!»

Продовжуй пробувати

У всіх випадають погані дні/тижні/місяці/роки. Ми завжди підтримуємо наших учннів у тому, щоб вони продовжували спроби. Якщо не можеш отримати щось сьогодні, це не означає, що ти не отримаєш це завтра.

В джиу-джитсу завжди знайдеться однин рух/переход/прийом, який ніяк не дається. Чи той єдиний спаринг-панртнер, якого ніяк не вдається перемогти. Багато разів на тренуванні ми помічали, що дитина хочет стояти в парі з певним партнером лише тому, що постійно йому програє. Ми надихаємо своїх учнів на подальші спроби! Кожного разу, коли вони пробують ще раз, вони вчаться чомусь новому і в результаті добиваются свого! Немає нічого більш приємного, ніж коли ти нарешті досягаєш того, чого так довго прагнув.

Тренування з джиу-джитсу

Ніколи не говори «Я не можу!»

Вивчати джиу-джитсу іноді важко, особливо на наших просунутих заняттях, де учні вивчають більш складні рухи, переходи, прийоми боротьби і уходи з них. Важко використовувати техніку, коли партнер чинить опір і використовує контрприйоми, тому вони часто кажуть «Я не можу!» Але ми не дозволяємо їм думати таким чином! Ми підбідьорюємо, вчимо тому, що вони дадуть раду всьому, навіть якщо це здається їм нездійсненим. Це дає впевненість, що вони можуть справитися з будь-якою справою, за яку беруться.

Приклади

Наприкінці кожного тренування ми завжди повторюємо навичку, яку вивчали сьогодні, і просимо в учнів навести приклади. Потім даємо просте домашнє завдання, результатами якого вони повинні поділитися наступного тренування. Це змушує їх думати про новому навичку, не тільки підчас занять.

Кожного дня на тренуванні питаємо учнів, яку життєву навичку місяця вивчаємо зараз, що вона означає, і питаємо, у чому вони наразі відчувають себе рішучими.

Як можна навчити дітей рішучості на тренуванні?

  • Станьте для них прикладом. Навмисно беріться за справи, які важно виконати чи вони потребують рішучості. Діти мають зрозуміти, що навіть дорослим важливо ставити цілі і працювати над їх досягненням.
  • Розповідайте про задачі, над якими вам важко працювати, що ви були змушені сьогодні подолати, що ви готові були відмовитися, але натомість вирішили спробувати ще.
  • Хваліть їх за спроби більше, ніж за досягнення. Наприклад, «Я горжуся, що ти доклав стільки зусиль в цей проект!»

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...