Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Програма Life Skills: позитивне мислення

Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших життєві навички і напрцьовує їх зі свїми млодшими учнями протягом місяця кожний. Кожний місяць тренери залу на заняттях пояснюють нову навичку, розповідають і показують приклади її застосування, дають завдання використати її вдома і, звичайно, відпрацьовують її на заняттях.

У попередній статті йшла мова про те, як у залі дітям прищеплюють навичку роботи в команді. В цій піде мова про позитивне мислення – вміння бачити гарне за будь-яких умов.

Позитивне мислення в будь-якій ситуації

Ніколи не здавайся!

В нашому залв вчать: ніколи не говори «Я не можу!» Навчатися бойовим мистецтвам нелегко. Особливо в старших групах, де вивчають більш складні рухи, переходи з однієї позиції в іншу, атаці та захисту з різних позицій. Важко застосувати техніку, коли партнер чинить опір, контратакує. Тому іноді учні розгублюються й кажуть: «Я не можу!» Але ми не дозволяємо їм так думати! Ми підбадьорюємо їх, переконуючи, що вони можуть виконати те, що зараз у них не виходить і допомагаємо досягти результату. Це дає їм розуміння того, що вони можуть досягти всього, чого забажають.

Позитивна установка «Я це можу» стане у нагоді й у повсякденному житті. Наприклад, якщо не виходить домашнє завдання, не варто засмучуватися й відмовлятися від подальших спроб. Можна зробити крок назад, заспокоїти себе тим, що це на силу йому зробити, і попрохати допомогу.

В сутичці за правилами джиу-джитсу необхідно постійно рухатись. Якщо зупинитись в певній позиції, вийти з неї буде важко. Часто, коли дитина потрабляє в складну позицію (партнер сів у маунт, забирає спину), вона готова здатися. Але ми не дозволяємо цього робити. Ми змушуємо продовжувати боротьбу крок за кроком, доки не вдасться вийти на бажану позицію. Це вчить не здаватися, коли щось насилу дается, а продовжувати роботу, доки не досягнеш успіху.

Я все можу

Думай добре про інших і про себе

Відмінний спосіб навчитися позитивному мисленню – думати про гарні речі! Немає кращого способу навчитися мислити позитивно, ніж зупиняти свої погані думки і починати думати в протилежному напрямку.

Для нас кожний учень в залі – член сім'ї, частина великої команди. Ми вчимо допомагати й підбадьорювати один одного. Вони говорять своїм партнерам, що ті гарно попрацювали, дають один одному п'ять, завжди тиснуть руки, вітають рукавичками перед і після сутички. Це допомагає навчити їх думати позитивно стосовно один одного, не думати поганого один про одного.

Приклади

В кінці кожного тренування ми завжди детально обговорюємо навичку, яку відпрацьовуємо цього місяця. Просимо учнів розповісти, що вони розуміють під позитивним мисленням, привести приклади, про що вони сьогодні думали позитивно. Далі даємо завдання дома подумати про щось позитивно, поділитися цими думками з батьками, а потім розповісти про це на наступному тренуванні. Це допомагає їм думати про навичку й поза залом, надихає їх на позитивне мислення.

Подивися на проблему з іншого боку

На допомогу тренеру:

  • Будьте для них прикладом. Діти вас копіюють, тому навчіться самі думати позитивно.
  • Якщо в дитини поганий день, закцентуйте його увагу на тому, що у нього вигодить найкраще.
  • Якщо є щось таке. що учні не люблять робити, нехай придумають, як це можна зробити весело.

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...