Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

6 високоефективних комбінацій з лоу-кіком

Лоу-кік в муай тай

Лоу-кік - дуже ефективний удар. Часто можна побачити спортсмена, який кульгає декілька днів після добрячого тренування з відпрацюванням лоу-кіків. Влучний і правильний лоу-кік може змінити перебіг поєдинку: ушкодження ноги опонанта змінює стиль його стиль бою, змушує частіше припускатись оборонної тактики, робить його менш рухливим протягом часу, що залишився до кінця бою.

Нижче ми розглянемо 6 ефективних комбінацій з лоу-кіком.

Комбінація №1

Джеб - правий лоу-кік

Одна з базових комбінацій з лоу-кіком, яка, в той же час, є і однією з найефективніших. Мета джеба - відволікти увагу суперника, щоб він не встиг зреагувати на лоу-кік. Хоча сильний і влучний джеб додасть ефективності даній кобмінації, але йому навіть не обов'язково досягати цілі, щоб комбінація спрацювала.

Коротка комбінація з лоу-кіком

Тут показано ідеально виконану комбінацію джеб - лоу-кік. Зверніть увагу, що опонент підняв руки після джеба, повністю зосередившись на захисті голови, і дав можливість атакувати свою ногу.

Ідеальная комбінація джеб та лоу-кік

  Дейн Скай робить випад з джебом. Він використовує його для виходу на дистанцію, необхідну для нанесення правого лоу-кіка.

Порада: ви можете помітити, що після декількох лоу-кіків, які досягли цілі, ваш суперник зрозуміє що до чого, і буде готовий зблокувати ваші лоу-кіки після джебів. Якщо  так сталося, почекайте декілька секунд після джеба, поки він за звичкою поставить блок, і бийте одразу, як тільки він поверне ногу назад.

Комбінація 2

Лівий боковий – правий лоу-кік

Ще одна з найпопулярніших комбінацій з лоу-кіком. Хук закручує ваш корпус, "заряджаючи" для наступного удару ногою. Попадання лівим хуком не обов'язкове, але вам потрібно, щоб суперник зреагував на нього захистом.

Комбінація з лівого хуку та правого лоу-кіка

Австралійський боєць Дейн Скай з лівим хуком скорочує дистанцію між собою і суперником, і використовує цей удар, щоб розвернути корпус у вихідне положення для потужного удару ногою.

Лівий хук розвертає корпус для нанесення павого лоу-кіку

Ще один бій, в якому показана комбінація лівий хук - правий лоу-кік.

Комбінація 3

Правий прямий по корпусу – лівий боковий – правий лоу-кік

Якщо ви добре відчуваєте дистанцію і маєте гарний таймінг - ця комбінація для вас. Через зміну рівнів ваших ударів, супернику важко зрозуміти, куди ви будете бити наступного разу. Це відмінне поєднання ударів, оскільки вони наносяться по трьох різних рівнях.

Ефективна комбінація з лівого покового удару рукою та правого лоу-кіка

Відмінна фінальна комбінація Дейна проти суперника, якому він протягом бою відбивав ноги лоу-кіками.

Комбінація 4

Джеб - правий прямий - лівий боковий – правий лоу-кік

Четверта комбінація прекрасно підійде тим, хто хотів би провести ефективну атаку руками перед лоу-кіком. Важливо пам'ятати, що кожного разу, коли ви використовуєте серію ударів як підводку до лоу-кіка, кожен удар в серії повинен влучити в суперника. Якщо ваші удари не будуть достатньо сильні, вони не дадуть необхідного результату, і опонент зможе зблокувати лоу-кік.

Важливо: зверніть увагу на ритміку ударів на відео нижче. Боєць не викидує їх підряд один за одним, а методично рухається вперед до опонента, зручним чином "заряджаючи" корпус і ногу для нанесення лоу-кіка. Рваний ритм ваших атак ускладнить задачу супернику.

Комбінація з лоу-кіком на рваному ритмі ударів

Зверніть увагу, як боєць використовує удари руками в процесі переміщення на ногах, щоб зайняти більш зручну позицію для правого лоу-кіка. Це вже наступний рівень.

Комбінація 5

Лівий боковий по корпусу – правий лоу-кік

Це одна з наупотужніших комбінацій, оскільки вона націлена в два дуже вразливих місця на тілі суперника: печінку і передню ногу. Якщо ви проведете добрий удар рукою по печінці, він розверне вас у відмінну позицію для нанесення сильного лоу-кіка.

Крім того, цю комбінацію можна використовувати в контратаці, або під час зближення, наносячи довгий лівий боковий по корпусу і закінчуючи лоу-кіком. Це відмінна постановка, тому що ваш корпус і таз природним чином закручуються, що допомагає завершити комбінацію правильним ударом по нозі.

Довгий боковий по корпусу та лоу-кік

Буакав викидує лівий боковий по корпусу в момент, коли його суперник іде в атаку з правим прямим.

Байкав контратакує боковим по корпусу та лоу-кіком

Чемпіон стадіону "Люмпіні" Пенак Ситнумной демонструє відмінний лівий хук по корпусу, з добиванням по нозі відразу після цього.

Ось один з варіантів, в якому перед боковим по корпусу наноситься правий прямий:

Коротка комбінація руками та лоу-кік

Комбінація 6

Випад – джеб – правий лоу-кік

Випад передньою ногою використовується для того, щоб увійти в більш зручну позицію для лоу-кіка, в той же час ви відволікаєте увагу суперника за допомогою обманюючого джеба. Необхідні швидкі пересування на ногах, щоб виходити в зручні положення для нанесення лоу-кіків.

Лоу-кік після випаду та джебу

ІНШІ КОМБІНАЦІЇ

Правий прямий – лівий лоу-кік

На відміну від попередніх комбінацій, ця направлена на атаку задньої ноги суперника, або ж внутрішьої частини стегна передньої ноги. Один з плюсів атаки задньої ноги в тому, що нею не звикли блокувати лоу-кіки. Оскльки саме задньою ногою суперник здійснює свої найсильніші удари, було б розумним атакувати і "знешкоджувати" саме її.

Для атаки задньої ноги суперника вам необхідно трохи зміститися вліво перед проведенням лоу-кіка. В той же час правий прямий розверне ваш корпус і таз в необхідне вихідне положення для сильного удару.

Джеб - лівий лоу-кік

Ця комбінація добре проходить після того, як ви використали комбінацію джеб - правий лоу-кік. Якщо ваш суперник звик до першої комбінації, він поставить блок від правого лоу-кіка, що дасть вам можливість атакувати його задню ногу за допомогою лівого лоу-кіка. Джеб використовується для маскування наступного удара лівою ногою.

Принципи правильного лоу-кіка:

  1. Спокій. Старе англійське прислів'я "Гарні речі стаються з тими, хто на них чекає" ідеально підходить, коли ми ведемо мову про лоу-кік. Інколи очікування призводить до того, що суперник ідеально розкривається для нашого удару.
  2. Таймінг. Таймінг – наше все. Якщо у вас відсутній хороший таймінг, скоріш за все вам буде важко влучити у досвідченого суперника.
  3. Різноманітність. Не використовуйте весь час одну й ту ж техніку. Якщо суперник звикає до ваших дій, міняйте комбінації.
  4. Пересування на ногах. Швидка робота ніг дозволить вам змінювати кути атак і розкривати вашого суперника для ударів.
  5. Серійність. Проведення ударів серіями допоможе вам дістати лоу-кіком навіть досвідченного суперника.

ПОСТІЙНА ПРАКТИКА

Щоб ефективно використовувати ці комбінації під час бою, вам необхідно довести їх до автоматизму. Спроби використити їх декілька разів у спарингу не враховуються. Ви повинні постійно відпрацьовувати кожну комбінацію на мішку, під час бою з тінню, в роботі на лапах, в спарингах.

Використання комбінацій під час тренувальних спарингів - відмінна можливість відпрацювати свій таймінг і пересування на ногах. Спаринг допомагає включити вивчену на тренуваннях техніку в свій бойовий арсенал. Головне - обрати декілька комбінацій, які ви хочете відпрацювати, і добряче попітніти над ними. Не намагайтесь вивчити все відразу. У кожного є свої улюблені техніки і комбінації. Знайдіть свої власні "коронки".

Практика дуже важлива в процесі відпрацювання лоу-кіків. Не засмучуйтесь, якщо поки що ваші атаки натикаються на блоки. Продовжуйте працювати над ними, і весь час пам'ятайте про зміну ритму і темпу ударів.

За матеріалами muaythaipros.com

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...