Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Шлях до прибуткової професії

«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі знайомий. Його злегка шокував невеликий прибуток від жіночої групи з тайського боксу, яку я веду.

Одразу пригадалися липкі заголовки статей в Інтернеті: «ТОП-10 затребуваних професій майбутнього!», «SMM-маркетолог: стань спеціалістом з високою оплатою!».

перспективна професія

Знайомий до цього часу кидається на всі боки в пошуку супер-пупер прибуткової професії, маючи сподівання зірвати джек-пот. І дуже обурюється, коли виявляє, що якийсь там дизайнер одегу («швея») чи флорист («складач букетів») за місяць отримує його річний прибуток. А якщо подумати, скільки швей з низькою оплатою припадає на одного успішного дизайнера? Скільки збирачів віників на одного майстра-флориста?

Підчас суперечок з ним у мене зародилася впевненість: абсолютно у будь-якій професії можна досягти такого рівня майстерності, у якій тобі не буде рівних, чи вас будуть одиниці. Ставши експертом, ти зможеш пропонувати свої послуги, ділитися знаннями й досвідом задорого, про що так мрієш сьогодні. Начебто проста істина, але чосусь дійсно експертів не так вже й багато. Людям ліньки занурюватись у тонкощі професії?

прибуткова професія

Кожуть, лінощів н існує. Існує відсутність мотивації. Однак хіба кошти та інші матеріальні цінності, яких ми прагнемо, не мотивація? Адже більшість саме заради них і зупиняється на перспективних професіях. Мені здається, є декілька ключових причин, через які людям не вдається досягти висот на одного разу обраному шляху.

Перша причина

Коли я закінчила школу, мати вирішила мою подальшу долю — будеш юристом! Дуже перспективна професія, затребувана, обіцяє багато зиску. І я стала на рейки: інститут, робота, дім, примарні перспективи, які наближалися зі швидкістю равлика, що повзе догори схилу.

Якось вранці я запізнювалася на роботу. Побоюючись штрафу за хвилинне запізнення, з усіх сил намагалася йти швидше. Але ноги не слухались. «Агов, ноги! Давайте швидше!» Але вони зовсім ніяк не хтіли пересуватися. Жодне моє вольове зусилля не змусило м'язи скорочуватись у необхідному темпі! Це мене просто шокувало. Чому так?

Мені була огидною ця робота. Траплялися дні, коли я цілісінький день проводила за іграми на комп'ютері, не в силах змусити свій мозок працювати. Чему? Я не бачила сенсу у цій діяльності. Намагалася вивідати про нього у начальника, який був саме експертом у своїй сфері і дійсно непогано заробляв. Але щось його відповідь ні в чому мене не переконала. Зараз навіть не пригадаю, які докази він наводив!

Улюблена робота

Причина моїх «лінощів» — відсутність сенсу в діях. Якщо я не бачу практичної користі своєї роботи, немає жодного бажання її виконувати. Якщо результати витрачених зусиль не «роблять світ кращим», це зовсім не надихає.

Друга причина

Прийшовши до розуміння, що тямущого юриста з мене не вийде, я почала оглядатися у пошуку альтернатив. Давня знайома займалася рекламою. Отримавши перший досвід роботи на телебаченні, вона пішла у рекламне агентство копірайтером. Мене завжди бентежив факт, що номінально у нас зарплата однакова, тільки я отримую цей номінал у гривнах, а вона — у доларах.

Рішення очевидне — йдти на посаду хоч секретаря, адміністратора у рекламне агентство і отримувати набагато більше, ніж на посаді юриста у держструктурі. А на місці можна було віднайти можливість кар'єрного зростання. Можна було б, але ідея не викликала ентузіазму. прискіпливо покопирсавшись у собі, виявляю стійке  переконання: реклама — то впарювання людям не завжди потрібних і не таких вже й корисних речей. Так само як телебачення — фабрика із зомбування і керування людьми.

Беззмістовна робота

Отже, друга причина «лінощів» — невідповідність діяльності внутрішнім життєвим принципам. Якщо вони суперечать одне одному, ти постійно відчуваєш, наче чиниш щось погане, неправильне, гидке й мерзотне. Починаєш ненавидіти себе, чахнути на очах, стрімко катитися донизу сходами самооцінки.

Банальний, але єдино можливий підсумок

Та спочатку ще один приклад з життя (нічого вигаданого!). Днями в інтерв'ю бармен поділився печальним досвідом. 10 років тому, приймаючи участь у конкурсі з приготування і подачі коктейлів, він використав нестандартну для того часу фішку. Тоді на нього подивилися, як на ідіота. Він засмутився і вирішив не розвивати ідею далі. А зараз вона стала трендовою. «Зараз я б був у авангарді. От правду говорять, роби те, до чого лежить душа, і нікого не слухай», — важливий життєвий висновок, що дістався дорогою ціною.

Гроші — то еквівалент вкладених у справу душевних сил. Вкладаючи їх розумно в улюблену справу, розвиваючись і удосконалюючись в ній, отримуєш колосальну віддачу. Не тільки фінансову.

Останні публікації

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

Як виховати в дитині хоробрість: програма Life Skills

18 серпня 2018 | 00:08
Продовжуємо розвповідб про «Програму життєвих навичок», яку розробив тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Протягом року...
Как прищепити дитині любов до книжок

Как прищепити дитині любов до книжок

04 серпня 2018 | 16:08
От же ж біда для сучасних батьків — діти проміняли книги на гаджети! Втупляться в ігри і не хочуть відкривати...
Програма Life Skills: рішучість

Програма Life Skills: рішучість

28 травня 2018 | 22:05
Як натренувати в дитині рішучість? Тренер і засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм досягає цього задопомогою розробленої ним...
Шлях до прибуткової професії

Шлях до прибуткової професії

02 травня 2018 | 09:05
«Дивись, Zumba — популярний напрям! Заняття відвідує купа народу. Можна тренувати і непогано заробляти!», — вирішим допомогти моїй тренерській кар'єрі...
Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...