Забіги

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

Приблизний перелік забігів на 2017 рік

01 січня 2016 | 01:01
Пропонуємо Вашій увазі приблизний перелік забігів на 2017 рік, які планують проводити в Україні. Звертаємо увагу, що не нді заходи відображені...

Фітнес-фьюжн: будь у тренді!

Світ фітнесу не перестає мене дивувати. У нас обмежена кількість кінцівок з обмеженою амплітудою рухів. І все одно, кожного року він породжує нові способи тренування тіла. Є серед них і гідні екземпляри з обґрунтованою теоретичною базою, відпрацьованою методикою викладання. Але трапляються напрями, що вражають уяву й підривають віру в здоровий глузд.

Талант тренера в харизмі

Певний час у моїх стрічках соцмереж друзі-підписники ділилися забавним відео: невгамовний чорношкірий фітнес-тренер скакав навколо своїх підопічних, з різних ракурсів підбадьорював їх дикими вигуками, кривляннями й енергійними жестами. Так от, друзі мої, даремно ви сміялися.

Він заснував новий фітнес-напрямок, який виключає складну хореографію, роботу під рахунок та інші тонкощі. Усі рухи інтуїтивно зрозумілі, навіть якщо ви вперше на групових заняттях. Просто приходьте й ковбасьтеся з усіма під заводну музику, як вам хочеться.

Десь так свого часу мені хотілося танцювати на шкільних дискотеках, але було якось ніяково. Ех, рано я народилася!

Тіло нічим не здивуєш. Шокуй мозок!

Ще один напрям, від якого в мене відвисла щелепа, брова здивовано поповзла догори – Piloxing. Здогадайтеся, що це! Мікс вправ із пілатесу й боксу, частина з яких виконується біля хореографічного станка… Пілатес і бокс, шоколадка й борщ, ласти й асфальт – нікого нічого не бентежить?

Наскільки я розумію, кожний із цих напрямів вирішує зовсім різні завдання, які між собою не пересікаються. Звичайно, на тренуваннях із боксу використовуються елементи розтяжки, силової підготовки, але від цього бокс не стає йогобоксом чи боксокачем. Його ціль – навчити людей вести бій руками. Вправи на розвиток сили, гнучкості, координації – це додаткові інструменти вирішення завдання, але ніяк не рівноправні з технікою ведення поєдинку.

Але у фітнесі діють зовсім інші правила й установки. Важливо, щоби клієнту було цікаво займатися, він отримував задоволення від класів, відчував себе частиною особливої спільноти. І якщо заради цього необхідно боксувати біля хореографічного станка – немає питань, зробимо!

До речі, причетність до особливої спільноти вирішується традиційними методами: реєструється новий напрям з унікальною назвою, логотипом, випускаються різні аксесуари з цими особливими знаками. Отримати таке може тільки той, хто замається на класах. Вести їх мають право тільки інструктори, які пройшли курс навчання й отримали сертифікат… Загалом, принцип зрозумілий. Інтуїтивно.

Заздрість – це погано

Звичайно, у мені говорить заздрість. Підприємливі інструктори зорієнтувалися й заробляють гроші, а я така розумна сиджу й соромлюся зробити те ж саме. Доки вже?!

Усе! Реєструю свій унікальний напрям. Або навіть два!

KettlBallet – унікальний фьюжн силової підготовки з гирями й кардіо з елементами балету

  • KettlBallet – унікальний фьюжн силової підготовки з гирями й кардіо з елементами балету. Частина хореографічних вправ використовуються на розминці, є такими, що підводять до силових, частина використовується для заминки й розтягування після роботи з гирями. Знайдеться місце й хореографічному станку!
  • Kwon-Pilon чи Pilon-Do (треба подумати, як краще з маркетингової точки зору). Таеквондо на пілоні! Що може бути природнішим? Заняття навчать не тільки гнучкості та жіночості, але й умінню граціозно відбиватися від шанувальників.

Kwon-Pilon чи Pilon-Do – таеквондо на пілоні! Що може бути природнішим?

Шукаю партнерів для розвитку напрямів. Перевага надається чемпіонам із таеквондо, МСам із гирьового спорту, пілону, а також балерунам.

Мабуть, треба ще і третій напрям організувати для клієнтів із нульовою фізичною підготовкою. Щось на зразок цього… прансесайзингу:

Останні публікації

Програма Life Skills: позитивне мислення

Програма Life Skills: позитивне мислення

08 січня 2018 | 03:01
Продовжуємо розповідь про програму Life Skills, яку розробив засновник американського клубу Peak Performance MMA Пол Хальм. Він виділив 12 найважливіших...
Фітнес-фьюжн: будь у тренді!

Фітнес-фьюжн: будь у тренді!

05 листопада 2017 | 22:11
Світ фітнесу не перестає мене дивувати. У нас обмежена кількість кінцівок з обмеженою амплітудою рухів. І все одно, кожного року...
Програма «Життєві навички»: виховання у дитячій секції єдиноборств

Програма «Життєві навички»: виховання у дитячій секції єдиноборств

25 вересня 2017 | 16:09
Виховання, дисципліна, повага до старших — багато хто з батьків очікує на подібні бонуси від дитячий секцій єдиноборств. Проблема в...
Як вдало провалитися крізь землю

Як вдало провалитися крізь землю

19 вересня 2017 | 20:09
Жодна річ не поверне до тями так, як зміна оточення, зустріч зі своїми страхами, сплеск адреналіну та «хепі енд». Минулого...
Лайфхаки марафонцю-початківцю

Лайфхаки марафонцю-початківцю

13 серпня 2017 | 18:08
Знайти корисні рекомендації від професійних легкоатлетів, досвідчених марафонців — не проблема. Але є категорія осіб, яка погано сприймає поради на...